O firmie

„Europe for you Centrum Pracy i Turystyki Grażyna Zdobylak” jest biurem pośrednictwa pracy istniejącym na rynku od 2006 roku. Jesteśmy firmą działającą w pełni legalnie, o czym świadczy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2672. Wśród konkurencji wyróżniamy się kompleksową obsługą Pracownika. Zapewniamy pośrednictwo, transport do miejsca pracy, ubezpieczenia oraz zwrot podatku zza granicy. Występujemy tylko jako Pośrednik, co oznacza, że wszyscy Pracownicy są zatrudniani bezpośrednio u Pracodawcy. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu Kandydatów przede wszystkim na zbiory do Niemiec, Holandii a także do Francji. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami.

Newest job offers

localization kraj | add date 08-10-2016

(Polski) kontroler jakości, praca w Niemczech przy żywoności

details

Pracownik do zbioru pieczarek – Niemcy

localization kraj | add date 14-03-2016

Dla naszego klienta firmy Monaghan Pilz Kulturen GmbH w Niemczech poszukujemy osób do zbioru pieczarek. Osoby te będą wykonywały prace przy zbiorze i segregacji pieczarek.

details

Pracownik do zbioru pieczarek – Holandia

localization kraj | add date 14-03-2016

Dla naszego kontrahent poszukujemy pracowników do zbioru pieczarek. MPC Nederland B.V należy do grupy Monaghan Mushrooms która jest jednym z największych producentów pieczarek na świecie.

details
cert1

Certificate KRAZ

Pobierz

cert2

Certificate SINDBAD

pobierz