O firmie

„Europe for you Centrum Pracy i Turystyki Grażyna Zdobylak” jest biurem pośrednictwa pracy istniejącym na rynku od 2006 roku. Jesteśmy firmą działającą w pełni legalnie, o czym świadczy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2672. Wśród konkurencji wyróżniamy się kompleksową obsługą Pracownika. Zapewniamy pośrednictwo, transport do miejsca pracy, ubezpieczenia oraz zwrot podatku zza granicy. Występujemy tylko jako Pośrednik, co oznacza, że wszyscy Pracownicy są zatrudniani bezpośrednio u Pracodawcy. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu Kandydatów przede wszystkim na zbiory do Niemiec, Holandii a także do Francji. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami.

Newest job offers

Operator wózka widłowego – Niemcy

localization kraj | add date 14-03-2016

Dla naszego klienta firmy Monaghan Pilz Kulturen GmbH w Niemczech poszukujemy doświadczonego operatora wózka widłowego. Informację można uzyskać wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

details

(Polski) Praca przy pakowaniu, bez języka – Niemcy

localization kraj | add date 23-06-2016

Sorry, this entry is only available in Polish.

details

Pracownik do zbioru pieczarek – Niemcy

localization kraj | add date 14-03-2016

Dla naszego klienta firmy Monaghan Pilz Kulturen GmbH w Niemczech poszukujemy osób do zbioru pieczarek. Osoby te będą wykonywały prace przy zbiorze i segregacji pieczarek.

details
cert1

Certificate KRAZ

Pobierz

cert2

Certificate SINDBAD

pobierz